Vyhledávání dovolené v Maroku

Velký okruh Marokem - letecky

Velký okruh Marokem - letecky

Velký okruh Marokem - letecky

25.9. - 4.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
32 990 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v ubytovacím zařízení Velký okruh Marokem - letecky , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. září do středy 4. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 179 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Velký okruh Marokem - letecky, který je aktuálně na prodej online v ceně 32990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2023, poznávací zájezdy.Na této stránce naleznete: Velký okruh Marokem - letecky v Maroku v letovisku Marakéš - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Velký okruh Marokem - letecky se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Maroku v letovisku Marakéš. Dovolená Velký okruh Marokem - letecky - Maroko 2023. Velký okruh Marokem - letecky.

Pokud jste si nevybrali v Maroku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maroku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maroku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maroko 2023, Maroko Invia, Maroko letecky, Maroko letecky z Prahy, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminutemaroko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.