Vyhledávání

Marakéš letecky

Velký okruh Marokem - letecky - Letecky

Velký okruh Marokem - letecky

20.9. - 29.9.2021
Snídaně
✈ Praha

 
29 990 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, v ubytovacím zařízení Velký okruh Marokem - letecky , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pondělí 20. září do středy 29. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Velký okruh Marokem - letecky, který je aktuálně na prodej online v ceně 29990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, podzim 2021, poznávací zájezdy.

AUTENTICKÉ MAROKO – POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ S JÓGOU - Letecky

AUTENTICKÉ MAROKO – POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ S JÓGOU

26.9. - 3.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
39 590 Kč

Dovolená Maroko 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, v AUTENTICKÉ MAROKO – POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ S JÓGOU, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 3. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 57 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 39590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře, lázeňské.

To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC - Letecky

To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC

3.10. - 10.10.2021
Polopenze
✈ Praha

 
35 990 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, v ubytovacím zařízení To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. října do neděle 10. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 64 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší z jižního Maroka + JÍZDA DŽÍPEM SAHAROU + TRADIC, který je aktuálně na prodej online v ceně 35990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Letecký zájazd do Marrakesha - Letecky

Letecký zájazd do Marrakesha

4.11. - 7.11.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
13 301 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Maroko, v Letecký zájazd do Marrakesha, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. listopad 2021 a návratem/příjezdem: neděle 7. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 96 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13301,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, poznávací zájezdy.

Oudaya - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

7.11. - 13.11.2021
Bez stravy
✈ Mnichov

 
10 525 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 7. listopadu do soboty 13. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 99 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10525,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, podzim 2021, pobytové zájezdy.

To nejlepší z Marrákeše + POHOŘÍ ATLAS + ESSAOUIRA (letecky  - Letecky

To nejlepší z Marrákeše + POHOŘÍ ATLAS + ESSAOUIRA (letecky

10.11. - 15.11.2021
Snídaně
✈ Praha

 
22 990 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, v To nejlepší z Marrákeše + POHOŘÍ ATLAS + ESSAOUIRA (letecky , ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 10. listopad 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 15. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 102 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 22990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, poznávací zájezdy.

Oudaya - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

21.11. - 27.11.2021
Bez stravy
✈ Mnichov

 
10 525 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 21. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 113 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10525,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Amalay - Letecky

Klimatizace, TV, Golf, Fitness, Hotelová restaurace

Amalay

21.11. - 27.11.2021
Bez stravy
✈ Mnichov

 
10 605 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Amalay, v Amalay, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 21. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 27. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 113 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10605,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Oudaya - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

24.11. - 1.12.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
10 605 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 24. listopadu do středy 1. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 116 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10605,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Oudaya - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

1.12. - 8.12.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
10 605 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Oudaya, v Oudaya, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: středa 8. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 123 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10605,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Oudaya - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

5.12. - 11.12.2021
Bez stravy
✈ Mnichov

 
10 525 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 5. prosince do soboty 11. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 127 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10525,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Ibis Marrakech Palmeraie - Letecky

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Golf, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Ibis Marrakech Palmeraie

5.12. - 12.12.2021
Bez stravy
✈ Lipsko

 
10 632 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2021 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Ibis Marrakech Palmeraie, v Ibis Marrakech Palmeraie, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 5. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Lipsko, s odletem za 127 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10632,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 50 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Marakéš letecky s garancí nejnižší ceny ✈ z Prahy ✈ z Brna ✈ z Ostravy ✈ z Pardubic ✈ z Karlových Varů ✈ z Vídně ✈ z Mnichova ✈ z Lince ✈ z Katovic ✈ z Bratislavy. Dovolená 2021 a Last Minute Marakéš - Maroko letecky. Nabídka 51 zájezdů do destinace Marakéš Marakéš letecky.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maroku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maroku.

Pokud jste si nevybrali v Marakéš letecky žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maroku? Proč si nevybrat pobyt v Maroku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Marakéš 2021 nebo Marakéš 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Marakéš? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maroku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Marakéš si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maroku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maroku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maroku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Marakéš. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Marakéš. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Marakéš, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maroku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maroka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maroku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Marakéš.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maroku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maroku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Marakéš za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maroku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Marakéš.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maroka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maroku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maroka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maroku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminutemaroko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.