Vyhledávání dovolené v Maroku

Last Minute Marakéš

Last Minute Marakéš

Velký okruh Marokem - letecky

25.9. - 4.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
32 990 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v ubytovacím zařízení Velký okruh Marokem - letecky , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. září do středy 4. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 180 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Velký okruh Marokem - letecky, který je aktuálně na prodej online v ceně 32990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Marakéš, podzim 2023, poznávací zájezdy.

Velký okruh Marokem - Last Minute Marakéš

Velký okruh Marokem

13.10. - 29.10.2023
Polopenze
Autobus

 
 
28 990 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2023 v lokalitě Marrákeš, v Velký okruh Marokem, ubytováním, v délce 17 dní, 16 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 29. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 198 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 28990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Marakéš, poznávací zájezdy.

Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga - Last Minute Marakéš

Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga

6.11. - 13.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
42 851 Kč
38 137 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v ubytovacím zařízení Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 6. listopadu do pondělí 13. listopadu 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 222 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 38137,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Marakéš, podzim 2023, poznávací zájezdy.

Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga - Last Minute Marakéš

Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga

20.11. - 27.11.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
42 967 Kč
38 241 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2023 v lokalitě Marrákeš, v Maroko- kráľovské mestá a magická púšť, Casablanca, Fez, Aga, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 20. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 27. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 236 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 38241,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Marakéš, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Marakéš 2023. Dovolená Marakéš s All Inclusive, plnou penzí, polopenzí a snídaní. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Marakéš v Maroku 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Marakéš.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maroku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maroku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maroku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maroku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maroku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Marakéš 2023, Marakéš Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminutemaroko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.