Vyhledávání

Maroko březen 2022

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

4.3. - 11.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
8 816 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. března do pátku 11. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 157 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8816,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

7.3. - 14.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
8 632 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Oudaya, v Oudaya, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 7. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 14. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 160 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8632,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

11.3. - 18.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
8 816 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. března do pátku 18. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 164 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8816,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

14.3. - 21.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
8 737 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Oudaya, v Oudaya, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 14. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 21. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 167 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8737,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

18.3. - 25.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
9 107 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Oudaya, v ubytovacím zařízení Oudaya s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 18. března do pátku 25. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 171 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Oudaya levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9107,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Marrakech Le Semiramis - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Golf, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce

Marrakech Le Semiramis

21.3. - 27.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
9 107 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Marrakech le Semiramis, v Marrakech Le Semiramis, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 21. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 174 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9107,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Ibis Marrakech Palmeraie - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Tenis, Golf, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Ibis Marrakech Palmeraie

21.3. - 27.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
9 107 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Ibis Marrakech Palmeraie, v ubytovacím zařízení Ibis Marrakech Palmeraie s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 21. března do neděle 27. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 174 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Ibis Marrakech Palmeraie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9107,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Riad Atlas Prestige - v březnu

Klimatizace

Riad Atlas Prestige

21.3. - 27.3.2022
Polopenze
✈ Berlín

 
9 001 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Riad Atlas Prestige, v Riad Atlas Prestige, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 21. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 174 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9001,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Corail - v březnu

Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce

vzdálenost od centra města: 2 m.

Corail

21.3. - 27.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
9 080 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Corail, v ubytovacím zařízení Corail s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 21. března do neděle 27. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 174 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Corail levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 72 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Marrakech Le Tichka - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna

Marrakech Le Tichka

21.3. - 27.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
9 186 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Marrakech le Tichka, v Marrakech Le Tichka, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 21. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 174 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9186,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Corail - v březnu

Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce

vzdálenost od centra města: 2 m.

Corail

21.3. - 27.3.2022
Snídaně
✈ Berlín

 
9 265 Kč

Rekreace na dovolené v Maroku v letovisku Marrákeš, v oblasti Marakéš, Corail, v ubytovacím zařízení Corail s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 21. března do neděle 27. března 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Berlín s odletem za 174 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Corail levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9265,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maroku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 72 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Oudaya - v březnu

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Oudaya

21.3. - 27.3.2022
Bez stravy
✈ Berlín

 
8 051 Kč

Dovolená Maroko First Minute 2022 v lokalitě Marrákeš, v resortu Marakéš, Oudaya, v Oudaya, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 21. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 174 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8051,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maroka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 14 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Dovolená v Maroku v březnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Maroku v březnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Maroka. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Maroko březen 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maroku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maroku.

Pokud jste si nevybrali v Maroko březen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maroku? Proč si nevybrat pobyt v Maroku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Maroko 2021 nebo Maroko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maroko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maroku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maroko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maroku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maroku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maroku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maroko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maroko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maroko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maroku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maroka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maroku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maroko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maroku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maroku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maroko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maroku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maroko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maroka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maroku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maroka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maroku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminutemaroko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.